|
Balázs Erik már megnyerte az éves körversenyt |
PDF |
| Nyomtatás | |
E-mail |
|
Írta: Balázs Erik
|
|
2010. május 10. hétfő, 16:31 |
|
Az elmúlt hétvége is bővelkedett országos squashversenyekben, a ZEUS SE játékosai két nap leforgása alatt 3 különböző kategóriában, három helyszínen léptek pályára.
Szombaton (05.08.) a budaörsi Online Squash Centrumban B-kategóriás (30. helyezéstől) ranglistaversenyre került sor. Balázs Eriknek, a ZEUS SE játékosának (képünkön középen) duplán volt fontos az eredmény, mert az éves körverseny pontversenye is a hajrájához érkezett. A roppant kiélezett és maratoni mérkőzések végeztével viszont aranyérem került a nyakába, ami egyben azt is jelentette, hogy az utolsó két forduló eredményeitől függetlenül már a 12 fordulós bajnokság győztesének mondhatja magát. Külön pozitívumként megemlíthető, hogy a mostani szezon eredményeivel A-kategóriás versenyzővé lépett elő.
Ugyanezen a napon, Kiskunhalason Szigeti Ferenc vett részt D-kategóriás (150. helyezéstől) ranglistaversenyen, ahol a 12 nevező között az 5. helyen zárt.
A ZEUS SE versenyzője másnap sem tétlenkedett, hiszen ekkor már C-kategóriában (75. helyezéstől) szállt harcba Talabér Attilával kiegészülve a budapesti Lite Wellness Hegyvidék klubban. Ebben a mezőnyben 18 mérték össze erejüket, mindkét zalaegerszegi a vigaszágon volt érdekelt, közülük Szigeti Ferenc végzett előrébb, a 11. helyen.
|