Motorsport

HorvathAdamMonoron rendezték meg a magyar nyílt junior motocross bajnokság záró fordulóját, ahol a 65 ccm-es kategóriában a kanizsai Horváth Ádám összesítésben a harmadik helyen végzett.

HorvathAdam DunavecseA kanizsai Zrínyi Miklós Általános Iskola 5/b osztályosa, a Kanizsa Motocross SE 10 éves, 65 ccm-es motorral versenyző sportolója, Horváth Ádám, a csehországi motocross utánpótlás Európa-bajnoki döntő összesítésben 36. helyen végzett motorosa ismét hazai pályákon versenyezhetett.

LucasMallitsMarkusA Pest megyei Nyáregyházán elrajtolt a hazai motokrossz idény, a bajnokság első fordulóján ráadásul jó néhány kanizsai klubtag is rajthoz állhatott.

HorvathAdamHorváth Ádám, a Kanizsa Motocross SE ifjú versenyzője a bulgáriai Sevlievóban a korosztályos motokrossz Európa-bajnokság dél-keleti zónájának újabb kvalifikációs fordulójában motorozhatott, majd hazai bajnoki futamon is helyt állt.

Évzáró sajtótájékoztatót tartott a Zalaegerszegi Autósport Egyesület. A sikert elért sportolók közül többen versenyautójukkal érkeztek a helyszínre.