Nyomtatás

Aszttenifi200304Nagykanizsán a Bolyai Iskolában rendezte a Zala Megyei Asztalitenisz Szövetség Zala megye újonc, serdülő és ifjúsági csapatbajnokságát. Rendkívül nagy mezőny gyűlt össze és színvonalas mérkőzések voltak.

A lányoknál a Kanizsa Sörgyár első csapata tarolt, Orbán Flóra és Németh Letícia mindhárom versenyszámot megnyerte. (Orbán Flóra a leány versenyszámok mellett a fiú versenyszámokban is jól szerepelt.) Majdnem sikerült a sörgyári fiúknak is ugyanez. Lenkovics Lóránt és Söjtör Roland csak az ifjúsági csapatban szorult a második helyre.

 

Aszttenifi200304

 

                                                                         Az ifjúsági versenyszám érmesei

 Eredmények:

Újonc fiú csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Lenkovics Lóránt-Söjtör Roland) 2. Kanizsa Sörgyár SE II. (Orbán Flóra- Patard Máté) 3. Kanizsa Sörgyár SE III. (Muczárt Dorka-Dervalits Balázs)

Újonc leány csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Orbán Flóra-Németh Letícia) 2. Murakeresztúr I. (Kele Virág-Rákos Nóra) 3. Cserszegtomaj (Berezvai Barbara-Sötét Johanna)

Serdülő fiú csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Lenkovics Lóránt-Söjtör Roland) 2. Hévíz (Hóti Péter-Fehér Dorina) 3. Kanizsa Sörgyár SE II. (Orbán Flóra-Patard Máté)

Serdülő leány csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Orbán Flóra-Németh Letícia) 2. Kanizsa Sörgyár SE/Hévíz vegyes (Muczárt Dorka-Fehér Dorina) 3. Murakeresztúr I. (Rákos Nóra-Kele Virág)

Ifjúsági fiú csapat: 1. Hévíz (Fehér Dominik-Hóti Péter) 2. Kanizsa Sörgyár SE I. (Lenkovics Lóránt-Söjtör Roland) 3. Kanizsa Sörgyár SE III. (Pataki Ákos-Szollár Patrik)

Ifjúsági leány csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Orbán Flóra-Németh Letícia) 2. Kanizsa Sörgyár SE/Hévíz vegyes (Muczárt Dorka-Fehér Dorina) 3. Cserszegtomaj I. (Szita Dóra-Dancsák Katalin)

A legfiatalabbaknak is rendeztek versenyszámot, ez volt az U-11. A "kis újonc" versenyszámok eredményei:

U-11 fiú csapat: 1. Murakeresztúr (Virovecz Dániel-Deák Milán) 2. Kanizsa Sörgyár SE (Dervalits Balázs-Gál Benedek) 3. Murakeresztúr/Cserszegtomaj vegyes (Andrasek Márk-Kovács Dávid) és Nagyrécse (Horváth István-Döbörhegyi Balázs)

U-11 fiú csapat: 1. Kanizsa Sörgyár SE I. (Muczárt Dorka-Bunczom Nóra) 2. Cserszegtomaj (Berezvai Barbara-Sötét Johanna) 3. Murakeresztúr (Deák Regina-Vargovics Maja) és Kanizsa Sörgyár SE/Murakeresztúr vegyes (Muczárt Boglárka-Kalinics Lara)