Nagykanizsai Izzó SE – Elektromos SE 26 – 27 (12 – 13)

NB-II. Délnyugati csoport, férfi kézilabda-mérkőzés. Nagykanizsa, 150 néző. V.: Akácsos, Nagyvizeli.

N. Izzó SE: Nagy T. – Bencsik (1), Lomjánszki (7), Baranyai (4), Farkas M. (1), Ányos (8), Kotrics (5/1). Csere: Hári K., Tompek. Edző: Zádori László.

A Nagykanizsai Izzó SE  férfi kézilabdázói két győzelemmel kezdték a szezon második felét (Kecel 27- 25; Miklós KC 35 – 29), legutóbb azonban egy kellemetlen vereségbe futottak bele a Zsigmondy-csarnokban az Elektromossal szemben (26 – 27). Mintha ezt a nézők is megérezték volna előre, hiszen jóval kevesebben voltak az előzetesen vártnál (amibe persze más, azonos időben rendezett programok is belejátszhattak). Hiába lőtt többek között Ányos József nyolc, míg Lomjánszki Pál hét gólt, a fővárosiak okos és taktikus játékukkal elvitték a pontokat Kanizsáról. Kotrics Gergelyék ezzel jelen pillanatban negyedikek az NB II Délnyugati csoportjában, s a következő hétvége sem ígér könnyű sétagaloppozást, hiszen a harmadik Siklóshoz utaznak március 21-én.

Edzői mérleg:

Zádori László: - Nem így indultunk neki természetesen a találkozónak, de ma szinte semmi sem sikerült nekünk.