m3 fokep

 

 

Megye III. Északi csoport 26. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Kemendollári LSC - Zalaháshágy SE II. mérkőzés elmaradt. 

Gépalk Salomvár SE II. - Végh Farm Pakod KSE 0-6 (0-2) 

 

Vasárnap 17:00

Zalagrár Pókaszepetk SE - Vasboldogasszonyi LSC 4-5 (2-2) 

Zalaboldogfa SE - Kávás KSE 4-8 (3-2)

Egervári TE - Lakhegyi LSE 3-1 (2-0)

Alibánfa LSC - Bagod SC 5-0 (3-0)

 

Szombat 

Zalalövő TK II. - Zalacsébi SE 3-2 (2-2) 

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 26. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Göcsej SE Németfalu - Becsvölgye SE 1-5 (0-2) 

 

Vasárnap 17:00

Zalaware Botfa - Zalaháshágy SE 6-3 (3-1) 

Gellénháza Ho-Mé Fa SE - Gépalk Salomvár SE 2-0 (1-0) 

Szabadnapos: Hahóti FSE

 

Szombat

Technoroll Teskánd KSE II. - Csonkahegyhát SE 4-1 (1-0)

Police-Ola LSK II. - Babosdöbréte SE 4-2 (3-1) 

Nagylengyeli SE - Tarr Andráshida SC II. mérkőzés elmaradt, mivel a vendég csapat lemondta a találkozót. 

 

 

Megye III. Közép csoport 26. forduló 

 

 

Vasárnap 11:00

Becsvölgye SE II. - Söjtör DFSE 3-0 (0-0) 

Bocfölde SE - Zalatárnok SE 5-2 (4-0)

 

Vasárnap 14:00

Zalaware Botfa II. - Hahóti FSE II. 5-0 (4-0) 

 

Vasárnap 17:00

Sárhida SE - Haladás SE Pacsa 3-5 (3-1) 

Csatár SK - Tófej Kerámia SE 6-0 (2-0) 

 

 

Megye III. Keleti csoport 28. forduló 

 

 

Vasárnap 17:00

Gyenesdiás-Vonyarcvashegy - Vindornyaszőlősi SE 4-1 (2-0) 

Zöld Elefánt Étterem Zalaapáti - SE Sümegcsehi 1-2 (0-1) 

Zalaszentlászló SK - Hévíz SK II. 1-4 (1-2)

Karmacs SE - FC Keszthely II. 2-6 (0-2)

LE Alsópáhok - Óhíd FK 3-1 (2-1) 

KSE Várvölgy - Kehidakustány SE 0-7 (0-4)

 

Szombat 

Zalaszántó SE - Zalacsányi SE 3-2 (1-1) 

 

Szabadnapos: Sármelléki SE

 

 

Megye III. Nyugati csoport 26. forduló

 

 

Vasárnap 17:00

Szilvágy SE - Rédics KSE 2-3 (0-2)

Mumor SE - Lovászi Bányász 3-0 (1-0) 

Pórszombat KSE - Szentgyörgyvölgy SE 1-1 (1-1)

Bárszentmihályfa SE - Csömödér-Kissziget KSE 4-0 (3-0)

Szabadnapos: Zalabaksa KSE

 

Szombat 

Szécsisziget KSE - ADA Nova SE II.2-3 (0-1)

VMSE Páka - Tormafölde SE 0-3 (0-2)

 

 

Megye III. Déli csoport 26. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Napred SE Sumarton - Galambok SC 4-2 (1-1) 

Vasárnap 17:00

Zalavári SC - Sandi SE 6-3 (4-2)

Újudvar SE - Sormás SE 6-0 (2-0) 

Pogányszentpéteri STE - Palini FC 3-6 (2-4) 

 

Szombat 

Kanizsa Autófólia-Bagola - Murakeresztúr SE 3-4 (2-0) 

Molnári SE - Szerdahely FC 4-4 (1-0) 

Eszteregnye TSZ SE - Zalakaros 0-13 (0-9) 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates