spori3Itt megtudhatod kik fújják a sípot.

 

 

Megye I. 4. forduló  

 

 

Szombat 17:00

Szepetnek Sportegyesület - Horváth-MÉH Kiskanizsa

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: Jakab Bálint, Husz Gergő.

 

Szalai-Edelholz Zalalövő - Kinizsi SK Gyenesdiás

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: Dávid József, Filinger Ferenc.

 

Vasárnap 17:00

Police-Ola LSK - Technoroll Teskánd KSE

Játékvezető: Siket László,

Asszisztens: Szente Róbert, Szép II. Sándor.

 

Csács NSE - Olajmunkás SE Gellénháza

Játékvezető: Novák Roland,

Asszisztens: Kovács Péter, Kemecsei Roland László.

 

Tarr Andráshida SC - Creaton Lenti TE

Játékvezető: Lakics Péter,

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Tuboly Roland Levente.

 

Zalaszentgróti VFC - Helsa Andráshida TE

Játékvezető: Kubicsek Máté,

Asszisztens: Tóth András, Mózsa Ábel.

 

Femat Csesztreg SE - Semjénháza SE

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Jakab Bálint, Aczél Péter.

 

Szabadnapos: Flexibil-Top Zalakomár

 

 

Megye II. 4. forduló

 

 

Szombat 17:00

Sportklub Gutorfölde - ADA Nova SE

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Kustán Csaba, Stárics Roland.

 

Znet-Telekom Becsehely SE - Haladás-FC Keszthely

Játékvezető: Gehér Balázs,

Asszisztens: Szente Dávid, Vörös László.

 

Vasárnap 17:00

Pölöske SE - Zalaszentmihály SE

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Aczél László, Szabados Dániel.

 

Borsfa SE - Legenda Sport-Böde

Játékvezető: Joó Róbert,

Asszisztens: Zlatár Csaba, Sipos Marcell.

 

Zalaszentiván SE - Nagykapornak KSE

Játékvezető: Tánczos Szabolcs,

Asszisztens: Gróf László István, Nagy Krisztián.

 

Windoor-Páterdomb LSC - Murakeresztúr SE

Játékvezető: Vizi István,

Asszisztens: Fenyvesi Gábor, Molnár Lajos.

 

Baki SE - Víghép Cserszegtomaji SK

Játékvezető: Miszori László,

Asszisztens: Tóth György, Lebár Dávid.

 

Letenye SE - Gelse SE

Játékvezető: Vincze Gábor,

Asszisztens: Husz Tamás, Cserfő György.

 

 

Megye III. Északi csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Végh-Farm Pakod KSE - Zalaháshágy SE II.

Játékvezető: Székedli Béla,

Asszisztens: Farsang Bálint Mátyás, Kondákor Trisztán.

 

Vasárnap 17:00

Pókaszepetk SE - Kávás KSE

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás,

Asszisztens: Kondákor Trisztán, Székedli Béla.

 

Bagodi SC - Kemendollári LSC

Játékvezető: Kovács Vilmos,

Asszisztens: Sinkó Csabáné.

 

Egervári SE - Zalaboldogfa SE

Játékvezető: Dömötör Péter,

Asszisztens: -.

 

Vasboldogasszonyi LSC - Alibánfa LSC

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: -.

 

Zalaszentgyörgyi SE - Zalacsébi SE

Játékvezető: Németh Zoltán,

Asszisztens: Tóth József.

 

Szabadnapos: Gépalk Salomvár SE II.

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Zalaszentgyörgyi SE II. - Zalaware-Botfa

Játékvezető: Tóth József,

Asszisztens: Németh Zoltán, Büki Tibor.

 

Vasárnap 17:00

Göcsej SE Németfalu - Teskánd KSE II.

Játékvezető: Tóth Zoltán,

Asszisztens: -.

 

Zalalövői TK II. - Nagylengyeli SE

Játékvezető: Major Zsolt,

Asszisztens: -.

 

Tarr Andráshida SC II. - Becsvölgye SE

Játékvezető: Tarsoly János,

Asszisztens: Szalai László.

 

Csonkahegyhát SE - Zalaháshágy SE

Játékvezető: Kustán Csaba,

Asszisztens: -.

 

Gépalk Salomvár SE - Helsa Andráshida TE II.

Játékvezető: Büki Tibor,

Asszisztens: -.

 

Hahóti FSE - Police-Ola LSK II.

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: Kulcsár László, Tóth Csenge.

 

 

Megye III. Közép csoport 4. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Babosdöbréte SE - Bocfölde SE

Játékvezető: Lebár Dávid,

Asszisztens: Kovács Vilmos, Dömötör Péter.

 

Vasárnap 14:00

Zalacsányi SE - Becsvölgye SE II.

Játékvezető: Sinkó Csabáné,

Asszisztens: Szalai László, Tarsoly János.

 

Hahóti FSE II. - Felsőrajk SE

Játékvezető: Kulcsár László,

Asszisztens: Balázs Zsolt, Tóth Csenge.

 

Vasárnap 17:00

Söjtör - Kerámia SE Tófej

Játékvezető: Filinger Ferenc,

Asszisztens: -.

 

Zalatárnok SE - Haladás SE Pacsa

Játékvezető: Dávid József,

Asszisztens: -.

 

Csatár SK - Zalaware-Botfa II.

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Gyöngyösi Márton.

 

Szabadnapos: Sárhida SE

 

 

Megye III. Keleti csoport 4. forduló 

 

 

Szombat 17:00

Zalaszentlászló SK - Türje SE

Játékvezető: Borbély András,

Asszisztens: Boldi Tibor, Ács Ádám.

 

Vasárnap 17:00

Zalaapáti SE - Óhid FK

Játékvezető: Töreky Roland,

Asszisztens: -.

 

Hévíz SK II. - Rezi SE

Játékvezető: Sándor Szabolcs,

Asszisztens: Aczél László Zsolt.

 

Sármelléki SE - Alsópáhok LE

Játékvezető: Lancz Zsolt,

Asszisztens: Kígyós Krisztián.

 

Sportegyesület Sümegcsehi - Kehidakustány SE

Játékvezető: Bolla László,

Asszisztens: Gulyás Ádám Péter.

 

Vindornyaszőlősi SE - Haladás-FC Keszthely II

Játékvezető: Boldi Tibor,

Asszisztens: Fellner Gergő.

 

Karmacs SE - KSE Várvölgy

Játékvezető: Czifra Zoltán,

Asszisztens: Borbély András.

 

 

Megye III. Nyugati csoport 4. forduló

 

 

Szombat 17:00

Szécsisziget SE - Rédics KSE (Lovászi sportpálya)

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Siket László.

 

Szentgyörgyvölgy SE - Tormafölde SE

Játékvezető: SzenteRóbert,

Asszisztens: Szép II. Sándor, Konkoly Donát.

 

Vasárnap 17:00

Pákai VMSE - Pórszombat KSE

Játékvezető: Gehér Balázs,

Asszisztens: -.

 

Szilvágy SE - Zalabaksa KSE

Játékvezető: Vörös László,

Asszisztens: -.

 

Mumor SE - Lovászi Bányász SE

Játékvezető: Szente Dávid,

Asszisztens: -.

 

ADA Nova SE II. - Csömödér-Kissziget KSE

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: -.

 

Szabadnapos: Bárszentmihályfa SE

 

 

Megye III. Déli csoport 4. forduló

 

 

Szombat 15:30

Kanizsa Autófólia-Bagola - Beleznai SE

Játékvezető: Husz Tamás,

Asszisztens: Kovács Péter, Aczél László.

 

Szombat 17:00

Eszteregnye TSZ SE - Zalavári SC

Játékvezető: Kovács Zsigmond,

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Szabados Dániel.

 

Zalakaros - Molnári SE

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Cserfő György, Farkas Tibor László.

 

Szerdahelyi FC - Pogányszentpéteri STE

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Balogh Károly, Molnár Lajos.

 

Vasárnap 17:00

Palini FC - FC Napred

Játékvezető: Martinecz László,

Asszisztens: Hegedüs Miklós.

 

Miklósfa SE - Galambok SC

Játékvezető: Iványi Gábor,

Asszisztens: Kovács Zsigmond.

 

Sandi SE - Újudvar SE

Játékvezető: Farkas Tibor László,

Asszisztens: -.

 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates