andrashida 2 becsvolgye.

 

 

Megye III. Északi csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Végh-Farm Pakod KSE - Zalaháshágy SE II. 6-1 (2-0)

 

Vasárnap 17:00

Pókaszepetk SE - Kávás KSE 3-5 (2-3)

Bagodi SC - Kemendollári LSC 4-2 (3-1) 

Egervári SE - Zalaboldogfa SE 3-2 (2-0) 

Vasboldogasszonyi LSC - Alibánfa LSC 5-4 (4-1) 

Zalaszentgyörgyi SE - Zalacsébi SE 9-1 (3-0) 

Szabadnapos: Gépalk Salomvár SE II.

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 14:00

Zalaszentgyörgyi SE II. - Zalaware-Botfa 1-11 (1-7)

 

Vasárnap 17:00

Göcsej SE Németfalu - Teskánd KSE II. 3-1 (1-1)

Zalalövői TK II. - Nagylengyeli SE 1-5 (1-3) 

Tarr Andráshida SC II. - Becsvölgye SE 0-7 (0-5) 

Csonkahegyhát SE - Zalaháshágy SE 2-5 (1-2)

Gépalk Salomvár SE - Helsa Andráshida TE II. 11-0 (5-0) 

Hahóti FSE - Police-Ola LSK II. 11-1 (7-0)

 

 

Megye III. Közép csoport 4. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Babosdöbréte SE - Bocfölde SE 1-6 (0-0)

 

Vasárnap 14:00

Zalacsányi SE - Becsvölgye SE II. 

Hahóti FSE II. - Felsőrajk SE 1-3 (1-2) 

Vasárnap 17:00

Söjtör - Kerámia SE Tófej 0-2 (0-2) 

Zalatárnok SE - Haladás SE Pacsa 2-0 (1-0)

Csatár SK - Zalaware-Botfa II. 5-1 (2-1) 

Szabadnapos: Sárhida SE

 

 

Megye III. Keleti csoport 4. forduló 

 

 

Vasárnap 17:00

Zalaapáti SE - Óhid FK 0-1 (0-0) 

Hévíz SK II. - Rezi SE 12-3 (4-0)

Sármelléki SE - Alsópáhok LE 3-1 (2-1) 

Sportegyesület Sümegcsehi - Kehidakustány SE 8-1 (5-0) 

Vindornyaszőlősi SE - Haladás-FC Keszthely II. 2-1 (0-1) 

Karmacs SE - KSE Várvölgy 1-3 (1-2) 

 

Szombati eredmény:

Zalaszentlászló SK - Türje SE 1-5 (0-3) 

 

 

Megye III. Nyugati csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 17:00

Pákai VMSE - Pórszombat KSE 1-5 (0-2) 

Szilvágy SE - Zalabaksa KSE 3-9 (1-3) 

Mumor SE - Lovászi Bányász SE 4-1 (1-0)

ADA Nova SE II. - Csömödér-Kissziget KSE 1-3 (0-3) 

Szabadnapos: Bárszentmihályfa SE

 

Szombati eredmények:

Szécsisziget SE - Rédics KSE 5-0 (2-0) 

Szentgyörgyvölgy SE - Tormafölde SE 1-1 (0-0) 

 

 

Megye III. Déli csoport 4. forduló

 

 

Vasárnap 17:00

Palini FC - FC Napred 0-5 (0-1) 

Miklósfa SE - Galambok SC 5-2 (4-0) 

Sandi SE - Újudvar SE 4-2 (3-2) 

 

Szombati eredmények:

Kanizsa Autófólia-Bagola - Beleznai SE 1-3 (1-2) 

Eszteregnye TSZ SE - Zalavári SC 3-3 (2-0) 

Zalakaros - Molnári SE 0-1-es állásnál, egy súlyos sérülés után félbeszakadt.

Szerdahelyi FC - Pogányszentpéteri STE 8-1 (2-0) 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates