spori1 1Itt megtudhatod kik fújják a sípot.

 

 

Megye I. 5. forduló  

 

 

Szombat 16:00

Creaton Lenti TE - Csács NSE

Játékvezető:, Bors Balázs

Asszisztens:. Filinger Ferenc, Mózsa Ábel

 

Olajmunkás SE Gellénháza - Police-Ola LSK

Játékvezető:, Siket László

Asszisztens:. Szép II. Sándor, Szente Róbert

 

Kinizsi SK Gyenesdiás - Femat Csesztreg SE

Játékvezető:,Varga Péter

Asszisztens:. Lapath Ádám, Aczél Péter

 

Vasárnap 11:00

Horváth-MÉH Kiskanizsa - Tarr Andráshida SC

Játékvezető:, Iványi Gábor

Asszisztens:. Hoffman Tamás János, Tuboly Roland László

 

Vasárnap 16:00

Semjénháza SE - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető:, Takács Gábor

Asszisztens:. Ács Ádám, Füzi Péter

 

Technoroll Teskánd KSE - Fexibil-Top Zalakomár

Játékvezető:, Major Zsolt

Asszisztens:.Vörös Dániel, Kondákor Trisztán

 

Helsa Andráshida TE - Szepetnek Sportegyesület

Játékvezető:, Lakics Péter

Asszisztens:. Jakab Bálint, Husz Gergő

 

Szabadnapos: Szalai-Edelholz Zalalövő

 

 

Megye II. 5. forduló

 

 

Szombat 16:00

Haladás-FC Keszthely - Zalaszentiván SE

Játékvezető:, Egyed Péter

Asszisztens:. Gróf László István, Stárics Roland

 

Legenda Sport-Böde - Pölöske SE

Játékvezető:, Tóth András

Asszisztens:. Lebár Dávid, Tóth Zoltán

 

Vasárnap 16:00

Víghép Cserszegtomaji SK - Windoor-Páterdomb LSC

Játékvezető:, Kocsondi József

Asszisztens:. Czifra Zoltán, Gulyás Ádám Péter

 

Murakeresztúr SE - Znet-Telekom Becsehely SE

Játékvezető:, Tánnczos Szabolcs

Asszisztens:. Kustán Csaba, Csiszár Zsolt

 

Nagykapornak KSE - Sportklub Gutorfölde

Játékvezető:, Vincze Gábor

Asszisztens:. Husz Tamás, Szabados Dániel 

 

ADA Nova SE - Borsfa SE

Játékvezető:, Kondákor Péter

Asszisztens:. Cserfő György, Aczél László

 

Gelse SE - Baki SE

Játékvezető:, Farsang Bálint Mátyás

Asszisztens:. Fenyvesi Gábor, Mózsa Ábel

 

Zalaszentmihály SE - Letenye SE

Játékvezető:,Vizi István

Asszisztens:. Tóth György, Nagy Krisztián

 

 

Megye III. Északi csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 13:00

Zalaháshágyi SE II. - Egervári Se

Játékvezető:, Sinkó Csabáné

Asszisztens:. Tarsoly János, Dömötör Péter

 

Vasárnap 16:00

Alibánfa LSC - Gépalk Salomvár SE II.

Játékvezető:, Gróf László István

Asszisztens:. -

 

Zalaboldogfa SE - Bagodi SC

Játékvezető:, Balázs Zsolt

Asszisztens:. Tóth Csenge

 

Kemedollári LSC - Pókaszepetk SE

Játékvezető:, Lancz Zsolt

Asszisztens:. Lapath Ádám, Fellner Gergő

 

Zalacsébi SE - Vasboldogasszonyi LSC

Játékvezető:, Tarsoly János

Asszisztens:. -

 

Kávás KSE - Zalaszentgyörgy SE I.

Játékvezető:, Kiss Norbert

Asszisztens:. -

 

Szabadnapos: Végh-Farm Pakod KSE

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 5. forduló

 

 

Szombat 16:00

Helsa Andráshida TE II. - Csonkahegyhát SE (Zalaegerszeg Ifjúsági Sportcentrum)

Játékvezető:, Kondákor Péter

Asszisztens:. Rózsás Rita, Tarsoly János

 

Szombat 18:00

Teskánd KSE II. - Zalaszentgyörgy SE II.

Játékvezető:, Kulcsár László

Asszisztens:. Németh Zoltán, Sinkó Csabáné

 

Vasárnap 16:00

Police-Ola LSK II. - Gépalk Salomvár SE

Játékvezető:, Tóth József

Asszisztens:. - 

 

Zalaháshágy SE - Tarr Andráshida SC II.

Játékvezető:, Dömötör Péter

Asszisztens:. Sinkó Csabáné

 

Becsvölgye SE - Zalalövői TK II.

Játékvezető:, Kovács Vilmos

Asszisztens:. Szalai László, Székedli Béla

 

Nagylengyeli SE - Göcsej SE Németfalu

Játékvezető:, Filinger Ferenc

Asszisztens:. -

 

Zalaware-Botfa - Hahót FSE 2019.11224., 13:30.

 

 

Megye III. Közép csoport 5. forduló 

 

 

Vasárnap 13:00

Becsvölgye SE II. - Söjtör

Játékvezető:, Szalai László

Asszisztens:. Kovács Vilmos, Székedli Béla

 

Vasárnap 16:00

Felsőrajk SE - Zalatárnok SE

Játékvezető:, Egyed Péter

Asszisztens:. - 

 

Haladás SE Pacsa - Babosdöbréte SE

Játékvezető:, Németh Zoltán

Asszisztens:. -

 

Bocfölde SE - Zalacsányi SE

Játékvezető:, Kulcsár László

Asszisztens:. -

 

Kerámia SE Tófej - Sárhida SE

Játékvezető:, Molnár Zsolt

Asszisztens:. -

 

Zalaware-Botfa II. - Hahóti FSE II.

Játékvezető:, Tóth Zoltán

Asszisztens:. -

 

Szabadnapos: Csatár SK

 

 

Megye III. Keleti csoport 5. forduló 

 

 

Vasárnap 16:00

KSE Várvölgy - Haladás FC Keszthely II.

Játékvezető:, Borbély András

Asszisztens:. -

 

Vindornyaszőlősi SE - Sportegyesület Sümegcsehi

Játékvezető:, Sándor Szabolcs

Asszisztens:. -

 

Kehidakustány SE - Sármelléki SE

Játékvezető:, Lebár Dávid

Asszisztens:. -

 

Alsópáhok LE - Hévíz SK II.

Játékvezető:, Tóth András

Asszisztens:. Stárics Roland

 

Rezi SE - Óhid FK

Játékvezető:, Bolla László

Asszisztens:. -

 

Türje SE - Karmacs SE

Játékvezető:, Aczél László Zsolt

Asszisztens:. -

 

Zalaapáti SE - Zalaszentlászló SK

Játékvezető:, Boldi Tibor

Asszisztens:. -

 

 

Megye III. Nyugati csoport 5. forduló

 

 

Vasárnap 16:00

Lovászi Bányász SE - Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető:, Iványi Gábor

Asszisztens:. Hoffman Tamás János

 

Tormafölde SE - Szilvágy SE

Játékvezető:, Siket László

Asszisztens:. -

 

Zalabaksa KSE - Szécsisziget SE

Játékvezető:, Szente Dávid

Asszisztens:. Konkoly Donát

 

Rédics KSE - Pákai VMSE

Játékvezető:, Npvák Roland

Asszisztens:. Kovács Péter

 

Pórszombat KSE - Bárszetmihályfa SE

Játékvezető:, Vörös László

Asszisztens:. -

 

Csömödér-Kissziget KSE - Mumor SE

Játékvezető:, Szente Róbert

Asszisztens:. - 

 

Szabadnapos: ADA Nova SE II.

 

 

Megye III. Déli csoport 5. forduló

 

 

Szombat 16:00

Molnári SE - Miklósfa SE

Játékvezető: Kovác sZsigmond,

Asszisztens: Fenyvesi Gábor, Aczél László Zsolt.

 

Újudvar SE - Szerdahely FC

Játékvezető: Zlatár Csaba,

Asszisztens: Farkas Tibor László, Bácskai Belián.

 

Vasárnap 15:00

FC Napred - Kanizsa Autófólia-Bagola

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Tuboly Roland Levente.

 

Vasárnap 16:00

Pogányszentpéteri STE - Zalakaros

Játékvezető: Martinecz László,

Asszisztens: Aczél Péter.

 

Galambok SC - Palini FC

Játékvezető: Molnár Lajos,

Asszisztens: -.

 

Beleznai SE - Eszteregnye TSZ SE

Játékvezető: Farkas Tibor László,

Asszisztens: -.

 

Zalavári SC - Sandi SE

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Kovács Zsigmond.

 

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates