sporikuldes 1Itt megtudhatod kik fújják a sípot.

 

 

Megye I. 10. forduló  

 

 

Szombat 13:00

Tarr Andráshida SC - Femat Csesztreg SE

Játékvezető: Takács Gábor,

Asszisztens: Füzi Péter, Gyöngyösi Sándor.

 

Szombat 15:00

Olajmunkás SE Gellénháza - Horváth-MÉH Kiskanizsa

Játékvezető: Kiss Norbert,

Asszisztens: Miszori László, Gehér Balázs.

 

Flexibil-Top Zalakomár - Semjénháza SE

Játékvezető: Farsang Bálint Mátyás,

Asszisztens: Tóth András, Lapath Ádám.

 

Police-Ola LSK - Kinizsi SK Gyenesdiás

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Filinger Ferenc, Aczél Péter.

 

Szepetnek Sportegyesület - Zalaszentgróti VFC

Játékvezető: Bors Balázs,

Asszisztens: Dávid József, Mózsa Ábel.

 

Vasárnap 15:00

Technoroll Teskánd KSE - Helsa Andráshida TE

Játékvezető: Hegedüs Miklós,

Asszisztens: Hoffman Tamás János, Husz Gergő.

 

Csács NSE - Szalai-Edelholz Zalalövő

Játékvezető: Novák Roland,

Asszisztens: Kemecsei Roland László, Jakab Bálint.

 

Szabadnapos: Creaton Lenti TE.

 

 

Megye II. 10. forduló

 

 

Szombat 15:00

Legenda Sport-Böde - MP Kanizsa Murakeresztúr

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Cserfő György, Sipos Marcell.

 

Sportklub Gutorfölde - Letenye SE

Játékvezető: Vass Zsolt,

Asszisztens: Husz Tamás, Aczél László.

 

Znet-Telekom Becsehely SE - Windoor-Páterdomb LSC

Játékvezető: Lapath Ádám,

Asszisztens: Ács Ádám, Molnár Lajos.

 

Vasárnap 15:00

Nagykapornak KSE - Zalaszentmihály SE

Játékvezető: Vizi István,

Asszisztens: Csiszár Zsolt, Büki Tibor.

 

ADA Nova SE - Haladás-FC Keszthely

Játékvezető: Miszori László,

Asszisztens: Gróf László István, Tóth György.

 

Pölöske SE - Víghép Cserszegtomaji SK

Játékvezető: Tánczos Szabolcs,

Asszisztens: Kustán Csaba, Nagy Krisztián.

 

Borsfa SE - Gelse SE 

Játékvezető: Siket László,

Asszisztens: Vörös László, Szente Dávid.

 

Zalaszentiván SE - Baki SE

Játékvezető: Vincze Gábor,

Asszisztens: Zlatár Csaba, Szabados Dániel.

 

 

Megye III. Északi csoport 10. forduló

 

 

Vasárnap 12:00

Zalaháshágy SE II. - Kávás KSE

Játékvezető: Dömötör Péter,

Asszisztens: Tarsoly János, Sinkó Csabáné.

 

Végh-Farm Pakod KSE - Gépalk Salomvár SE II.

Játékvezető: Tóth Zoltán,

Asszisztens: Joó Róbert, Tóth Csenge.

 

Vasárnap 15:00

Kemendollári LSC - Alibánfa LSC

Játékvezető: Joó Róbert,

Asszisztens: Tóth Zoltán.

 

Pókaszepetk SE - Zalacsébi SE

Játékvezető: Egyed Péter,

Asszisztens: Tóth Csenge.

 

Bagodi SC - Zalaszentgyörgy SE

Játékvezető: Balázs Zsolt,

Asszisztens: Szalai László, Rózsás Rita.

 

Egervári SE - Vasboldogasszonyi LSC

Játékvezető: Lebár Dávid,

Asszisztens: -.

 

Szabadnapos: Zalaboldogfa SE.

 

 

Megye III. Északnyugat csoport 10. forduló

 

 

Szombat 12:00

Zalaszentgyörgy SE II. - Zalalövői TK II.

Játékvezető: Erdős János Gyula,

Asszisztens: Dömötör Péter, Kovács Vilmos.

 

Szombat 17:00

Tarr Andráshida SC II. - Hahóti FSE

Játékvezető: Sinkó Csabáné,

Asszisztens: Kulcsár László, Németh Zoltán.

 

Vasárnap 15:00

Zalaháshágy SE - Teskánd KSE II.

Játékvezető: Tarsoly János,

Asszisztens: Sinkó Csabáné, Dömötör Péter.

 

Becsvölgye SE - Helsa Andráshida TE II.

Játékvezető: Kovács Vilmos,

Asszisztens: Székedli Béla, Németh Zoltán.

 

Nagylengyeli SE - Police-Ola LSK II

Játékvezető: Farsan Bálint Mátyás,

Asszisztens: Vörös Dániel.

 

Zalaware-Botfa - Göcsej SE Németfalu

Játékvezető: Tóth József,

Asszisztens: Kulcsár László, Gyöngyösi Márton.

 

Csonkahegyhát SE - Gépalk Salomvár SE

Játékvezető: Filinger Ferenc,

Asszisztens: Tóth András.

 

 

Megye III. Közép csoport 10. forduló 

 

 

Vasárnap 10:00

Babosdöbréte SE - Zalatárnok SE

Játékvezető: Szalai László,

Asszisztens: Balázs Zsolt, Lebár Dávid.

 

Vasárnap 12:00

Becsvölgye SE II. - Haladás SE Pacsa

Játékvezető: Németh Zoltán,

Asszisztens: Székedli Béla, Kovács Vilmos.

 

Sárhida SE - Zalaware-Botfa II.

Játékvezető: Kulcsár László,

Asszisztens: Tóth József, Gyöngyösi Márton.

 

Vasárnap 15:00

Kerámia SE Tófej - Felsőrajk SE

Játékvezető: Molnár Zsolt,

Asszisztens: -.

 

Söjtör - Csatár SK

Játékvezető: Dávid József,

Asszisztens: -.

 

Zalacsányi SE - Hahóti FSE II.

Játékvezető: Kocsondi József,

Asszisztens: Lapath Ádám.

 

Szabadnapos: Bocfölde SE.

 

 

Megye III. Keleti csoport 10. forduló 

 

 

Szombat 15:00

Hévíz SK II. - Zalaszentlászló SK

Játékvezető: Borbély András,

Asszisztens: Boldi Tibor, Töreky Roland.

 

Vasárnap 15:00

Kehidakustány SE - Zalaapáti SE

Játékvezető: Sándor Szabolcs,

Asszisztens: Borbély András.

 

Alsópáhok LE - Vindornyaszőlősi SE

Játékvezető: Töreky Roland,

Asszisztens: Aczél László Zsolt.

 

Rezi SE - KSE Várvölgy

Játékvezető: Czifra Zoltán,

Asszisztens: Kígyós Krisztián.

 

Óhid FK - Türje SE

Játékvezető: Varga Péter,

Asszisztens: Aczél László, Aczél Péter.

 

Sármelléki SE - Karmacs SE

Játékvezető: Bolla László,

Asszisztens: -.

 

Sportegyesület Sümegcsehi - Haladás-FC Keszthely II.

Játékvezető: Füzi Péter,

Asszisztens: Ács Ádám.

 

 

Megye III. Nyugati csoport 10. forduló

 

 

Szombat 15:00

Pákai VMSE - ADA Nova SE II.

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Szécsisziget SE - Mumor SE

Játékvezető: Szente Dávid,

Asszisztens: Szente Róbert.

 

Vasárnap 15:00

Rédics KSE - Tormafölde SE

Játékvezető: Gehér Balázs,

Asszisztens: Mózsa Ábel.

 

Pórszombat KSE - Lovászi Bányász SE

Játékvezető: Földszin Attila,

Asszisztens: -.

 

Bárszentmihályfa SE - Csömödér-Kissziget KSE

Játékvezető: Husz Tamás,

Asszisztens: Tuboly Roland Levente.

 

Szilvágy SE - Szentgyörgyvölgy SE

Játékvezető: Szente Róbert,

Asszisztens: Konkoly Donát.

 

Szabadnapos: Zalabaksa KSE.

 

 

Megye III. Déli csoport 10. forduló

 

 

Vasárnap 15:00

Galambok SC - Zalavári SC

Játékvezető: Bácskai Belián,

Asszisztens: -.

 

FC Napred - Molnári SE

Játékvezető: Boldi Tibor,

Asszisztens: Lancz Zsolt, Fellner Gergő.

 

Beleznai SE - Pogányszentpéteri STE

Játékvezető: Kovács Zsigmond,

Asszisztens: Fenyvesi Gábor.

 

Eszteregnye TSZ.SE - Újudvar SE

Játékvezető: Farkas Tibor László,

Asszisztens: Sipos Marcell.

 

Kanizsa Autófólia-Bagola - Sandi SE

Játékvezető: Molnár Lajos,

Asszisztens: -.

 

Palini FC - Szerdahely FC

Játékvezető: Martinecz László,

Asszisztens: -.

 

Miklósfa SE - Zalakaros

Játékvezető: Iványi Gábor,

Asszisztens: -.

 

 

Megyei Női I. osztály 6. forduló  

 

 

Szombat 14:00

ADA Nova SE - Kinizsi SK Gyenesdiás

Játékvezető: Vörös László.

 

Gersekarát SE - Zalaapáti SE

Játékvezető: Büki Tibor.

 

Vasárnap 10:00

Gutorfölde MSC - Police-Ola LSK

Játékvezető: Szente Róbert.

 

Vasárnap 11:00

Technoroll Teskánd KSE - Szepetnek Sportegyesület

Játékvezető: Vizi István.

 

Főkép: Bartusch Géza.

Megosztások

Impresszum

Kiadó: ANDÉ Kiadói Bt.

8900 Zalaegerszeg, Hunyadi János. 10.
©  Andé Kiadói Bt. 2008

Felelős szerkesztő

Lukácsffy Dénes

Tel: +36-92-599354; Fax:  +36-92-599353
E-mail:  info@zalasport.hu, zalasport.hu@gmail.com

RocketTheme Joomla Templates